Zážitkové workshopy & teambuilding

Fit for Business teams Vyvažujeme tlak na výkon s kvalitou života ve firmách.

Zábavně i edukativně poznáme na vlastní kůži, co to je „Energy management.” Bez něj jsou totiž kvalitní sebeřízení i osobní efektivita jen prázdné pojmy. Metody energy managementu řeší chytré hospodaření s energií celostně a pomáhají tak jednotlivcům i celým firmám dosahovat vysokého a přitom udržitelného výkonu.

Prostřednictvím sdíleného prožitku posílíte vzájemnou sounáležitost. Čeká vás řada netradičních sebezkušenostních aktivit směřujících k budování každodenních návyků. Daleko od suché teorie - preferujeme žitou zkušenost.

Společné prožitky, podpora neuroplasticity, budování návyků zlepšujících výkonnost a kvalitu života. Teambuilding, který má smysl.

Požadavky na výkon rostou a zaměstnanci čelí nebývalému stresu. Lidé tak přicházejí o své zdraví a společnosti o talenty. Metody energy managementu učí lidi i firmy, že řešením je pracovat chytře, tedy doručit skvělé výsledky a při tom se nevyčerpat. Předávají ověřené nástroje a vyzkoušené metody postavené na poznatcích multidisciplinární vědy o člověku. Výsledkem jsou spokojení lidé a dlouhodobě produktivnější organizace.

Evoluce pracovního prostředí a všudypřítomné technologie vedou k mělké nesoustředěné práci, zatímco inovace a řešení velkých problémů vyžadují práci hlubokou a soustředěnou. Energy management cíleně podporuje kognitivní schopnosti, které jsou klíčem ke skvělým byznysovým výsledkům i zvládání změn a krizí.

Neřízené emoční a stresové reakce škodí osobní i týmové produktivitě. Energy management pomáhá lidem vědomě zacházet se svými emocemi, konstruktivně zpracovávat emočně náročné situace a nenechat se snadno strhnout poplachovou reakcí.

Vědomí smyslu a hodnot je zásadním faktorem motivace duševně pracujících lidí a odráží se na dlouhodobé křivce výkonu. Energy management propojuje osobní hodnoty s firemními a učí leadery je vnímat a využívat jejich sílu v rámci firmy.

Vědomé a chytré zacházení s výdejem i obnovou energie na všech úrovních

Energy management upevňuje základy dlouhodobě vysokého výkonu, mezi které patří vedle mentálního tréninku a emoční inteligence například i kvalitní spánek, odpočinek či strava pro mozek, a přidává k nim praktické a účinné dovednosti pro průběžné hospodaření s energií a posilování kognitivních funkcí.

Odyssey kolečko

Ohlasy účastníků

Suprově vysvětlena teorie formou praktických ukázek/cvičení/ochutnávání.
Obsahově skvělá přednáška - zábavná a praktická, trochu akční, tak akorát statická, navíc s neuvěřitelným množstvím informací, které byly zajímavé a přínosné do každodenního života.
Děkuji za možnost se zúčastnit smysluplného teambuildingu.
Program byl tak akorát vyvážený - ideální kombinace mezi zábavou, akcí/pohybem a přednáškou. Nic bych neměnila, byl na míru na nás.
Opravdu velmi velmi zajímavé. Asi nejlepší, na jakém jsem v rámci firmy byla. Jsem nadšená. Ochutnávka metody Wim Hof byla super.
Workshop byl velmi zajímavý a pro mě přínosný, člověk si ledacos uvědomil - zejména, že je potřeba umět odpočívat, což většina z nás správně neumí.

Zážitkové a filantropické workshopy & teambuildingy

BACK TO WORK TEAMBUILDING

REMDESIVIR PRO VÁŠ TÝM

Po dvouměsíční izolaci není jednoduché zase naběhnout do kancelářského režimu. Pro některé byla karanténa splněným snem o práci z domova, pro další spíše noční můra. Navíc se mnoho firem v důsledku krize potýká s organizačními změnami. Dopřejte sobě a svému týmu podporu pro nový začátek.

CO VÁM TO PŘINESE

  • S pomocí facilitátora si v týmu vyříkáte, co je potřeba
  • Domluvíte a nastavíte si nová pravidla fungování
  • Restartujete týmovou spolupráci
  • Osvojíte si principy energy managementu - vědomého hospodaření s energií
  • Posílíte odolnost vůči stresu a připravenost ke změnám

FORMÁT A VARIANTY

  • ½ denní až 1denní program
  • in-/outdoorový program dle vašeho přání
  • možno realizovat off-site vč. přespání
  • WORKSHOPU PŘEDCHÁZÍ TESTOVÁNÍ NA COVID-19 U VÁS VE FIRMĚ (volitelné)

Další workshopy & teambuildingové aktivity

Fit for Business workshop

Fit for Business show

Life cycles workshop

Helping hands

Barevná realita

Chill out workshop


Kontaktní údaje:

ODYSSEY.cz @ K10 coworking
Koperníkova 10, 120 00 Praha 2

+420 224 310 629
info@odyssey.cz

Fakturační údaje

Odyssey Performance
Enhancement Network, spol. s.r.o.
Gotthardská 28/8, 160 00 Praha 6
IČ: 26736594
DIČ: CZ26736594

Jsme plně online!
KONZULTACE, WEBINÁŘE, E-LEARNING
ŽIVÉ KONZULTACE, WEBINÁŘE, STREAMY
Krizový management a leadership, manažerské rozhovory na dálku, krizová intervence, svěží mysl a koncentrace a další témata.
E-LEARNING
MOZEK V KONDICI
Kurzy z řady Mozek v kondici jako microlearning videa a online akademie na platformě Digiskills.cz. Dostupné po bezplatné registraci.
PŘEJÍT NA E-LEARNING
testovací přístup
FIT FOR BUSINESS
PORTÁL
Online obsah pro podporu udržitelné výkonnosti a kvality života.
Více o našem přístupu a o tom, co pro nás znamená energy management